Firma

Z myślą o kobietach mających małe stopy od wielu lat specjalizujemy się w produkcji obuwia damskiego tylko w małych rozmiarach. Buty zajmują szczególne miejsce w naszym życiu, ponieważ jesteśmy już czwartym pokoleniem kontynuującym tradycje rodzinne w produkcji obuwia zapoczątkowane w 1930 roku przez Franciszka Ryłko. Pragniemy, aby kobiety mające małe rozmiary stóp zawsze odnalazły w naszej kolekcji jedyne w swoim rodzaju wygodne buty, z których będą w pełni zadowolone. Każda para w małym rozmiarze powstaje w naszej pracowni od podstaw na zamówienie, a każdy nowy model obuwia projektujemy samodzielnie. Mając pod kontrolą cały proces produkcji możemy efektywnie skupić naszą uwagę na dopracowaniu każdego detalu, aby buty opuszczając naszą pracownię stawały się małymi dziełami sztuki zdobiącymi kobiece stopy.

Dbając o wygodę delikatnych kobiecych stóp w małych rozmiarach, obuwie wykonujemy z najszlachetniejszych gatunków miękkich skór kozich, a wnętrze w całości z naturalnych podszewek. Całkowicie indywidualne podejście do produkcji obuwia w małych rozmiarach pozwala nam zaproponować rozwiązania, dzięki którym jeszcze dokładniej dopasujemy buty do Twoich stóp.

Radość z zakupu idealnie pasującej pary butów w małym rozmiarze, z którą spotykamy się niemal każdego dnia dostarcza nam dodatkową motywację, aby każdy nowy model obuwia stawał się jeszcze lepszy od poprzednich, a także jeszcze lepiej trafiał w oczekiwania wszystkich kobiet mających małe rozmiary stóp. Z wielką przyjemnością wysłuchamy Waszych spostrzeżeń, sugestii i pomysłów, które pomogą nam zaprojektować dla Was wymarzoną parę.

Dziękujemy za okazane zaufanie.
Maretti Petite Shoes

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl